Medycyna estetyczna

Barbara Terpiłowska lekarz medycyny estetycznej,  Iwona Sidor mgr pielęgniarstwa

Redukcja zmarszczek - zabiegi z użyciem toksyny botulinowej

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej pozwalają na skuteczne zmniejszenie zmarszczek mimicznych, które powstają w wyniku dużej aktywności mięśni twarzy.

Dowiedz się więcej

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym to aktualnie jeden z najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej.

Dowiedz się więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest to popularny zabieg przeciwstarzeniowy. Polega na wprowadzaniu do skóry za pomocą cienkiej igły, substancji aktywnych (leczniczych, odżywczych lub regenerujących), odpowiednio dobranych do rodzaju skóry, wieku pacjentki i problemu którego chcemy się pozbyć. Zabieg znacząco poprawia kondycję skóry.

Dowiedz się więcej

Terapia osoczem bogatopłytkowym i fibryną bogatopłytkową

Jest zabiegiem dla wszystkich, którzy w naturalny sposób potrzebują ujędrnienia i uelastycznienia zmęczonej skóry twarzy i dekoltu, spłycenia zmarszczek, redukcji celulitu

Dowiedz się więcej

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to wielowarstwowy zabieg frakcyjny, który inicjuje procesy przeciwstarzeniowe i poprawia jakość skóry.

Dowiedz się więcej

Laserowe nieinwazyjne odmładzanie i rewitalizacja skóry twarzy i szyi

Jedną z wielu przyczyn starzenia się skóry jest dysfunkcja i zanik sprężystych włókien kolagenowych i elastynowych, czyli tzw. białek podporowych. Skóra twarzy i szyi wiotczeje, traci jędrność i elastyczność, staje się cienka, ma tendencje do opadania, niekorzystnie zmieniają się kontury twarzy, w okolicach ust i oczu pojawiają się zmarszczki. Często towarzyszą temu przebarwienia i rumień.

Dowiedz się więcej

Laserowa redukcja przebarwień, zmian pigmentowych

Przebarwienia skóry i zmiany pigmentowe są częstym problemem kosmetycznym. Ich bezpośrednią przyczyną jest nieprawidłowe funkcjonowanie melanocytów (komórek pigmentowy), które produkują melaninę – barwnik skóry.

Dowiedz się więcej

Laserowe zamykanie naczynek, redukcja rumienia

Laserowe przezskórne zamykanie naczynek jest nowoczesną alternatywą dla mikroskleroterapii, cennym uzupełnieniem skleroterapii większych naczyń oraz praktycznie jedynym sposobem na usunięcie zmian naczyniowych twarzy.

Dowiedz się więcej

Laserowa epilacja/depilacja

Jest to zabieg powodujący trwałe całkowite usunięcie wszystkich elementów włosa za pomocą wiązki światła laserowego.

Dowiedz się więcej

Fotoodmładzanie, redukcja przebarwień, rumienia, mikronaczynek światłem IPL

IPL (ang. Intense Pulse Light) to impulsywne źródło światła.

Redukuje przebarwienia, usuwa naczynka i rumień na twarzy, ma działanie fotoodmładzające.

Dowiedz się więcej

Peptydowa terapia włosów - mezoterapia owłosionej skóry głowy

Peptydowa terapia włosów – to nowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej i dermatologicznych. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego podawana w formie wkłuć zatrzymuje wypadanie włosów, przyspiesza ich odrost, zagęszcza je i pogrubia.

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne
Terpiłowski