Medycyna estetyczna

Barbara Terpiłowska lekarz medycyny estetycznej,  Iwona Sidor mgr pielęgniarstwa

Zabiegi z użyciem
toksyny botulinowej

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej pozwalają na skuteczne zmniejszenie zmarszczek mimicznych, które powstają w wyniku dużej aktywności mięśni twarzy.

Dowiedz się więcej

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym to aktualnie jeden z najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej.

Dowiedz się więcej

MORPHEUS
Radiofrekwencja mikroigłowa

Morpheus to wielowarstwowy zabieg frakcyjny, który inicjuje procesy przeciwstarzeniowe i poprawia jakość skóry.

Dowiedz się więcej

DIOLAZE XL
Laser do depilacji

Jedyny na świecie laser do depilacji, który dzięki technologii Fusion emituje równocześnie w jednym impulsie światło o dwóch długościach fali 755nm i 810nm.

Dowiedz się więcej

LUMECCA INMODE hybrydowy IPL nowej generacji

Hybrydowy IPL redukuje przebarwienia, usuwa naczynka i rumień na twarzy, ma działanie fotoodmładzające.

Dowiedz się więcej

Terapia osoczem bogatopłytkowym (wampirzy lifting) i fibryną bogatopłytkową

Jest zabiegiem dla wszystkich, którzy w naturalny sposób potrzebują ujędrnienia i uelastycznienia zmęczonej skóry twarzy i dekoltu, spłycenia zmarszczek, redukcji celulitu

Dowiedz się więcej

Mezoterapia igłowa

Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów w kosmetologii, regeneruje i odżywia skórę, wygładza drobne zmarszczki, powstrzymuje wypadanie włosów

Dowiedz się więcej

BB Glow Skin

To rodzaj trwałego makijażu, który polega na permanentnej pigmentacji skóry twarzy.
Idealny dla kobiet , które borykają się z szarą, matową skórą skłonną do przebarwień.

Dowiedz się więcej

Zamykanie naczynek Laserem Nd-Yag

Laserowe przezskórne zamykanie naczyń jest nowoczesną alternatywą dla mikroskleroterapii oraz cennym uzupełnieniem skleroterapii większych naczyń. Metoda ta polega na wykorzystaniu zjawiska fototermolizy, czyli pochłaniania impulsów światła przez hemoglobinę i ich zamiany na ciepło. Temperatura krwi podnosi się wtedy tak wysoko, że powoduje zniszczenie ścian naczynia, bez uszkodzenia naskórka oraz otaczających tkanek.

Dowiedz się więcej

Ujędrnianie skóry laserem Nd-Yag

Jednym z elementów starzenia się skóry jest dysfunkcja, czyli zanik sprężystych włókien elastynowych i kolagenowych. Skutkuje to pojawianiem się w okolicach ust i oczu pierwszych niewielkich zmarszczek, niekorzystnie zmieniają się także kontury twarzy. Wiele kobiet ma opory przed drogimi i inwazyjnymi metodami liftingu twarzy wymagającymi podawania różnych środków chemicznych drogą iniekcji. Najlepszą istniejącą alternatywą jest laserowe ujędrnianie skóry. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na stronę: www.bartoszjaniszewski.pl

Dowiedz się więcej

Dr Cyj - Peptydowa
terapia włosów

Peptydowa terapia włosów – to nowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej i dermatologicznych. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego podawana w formie wkłuć zatrzymuje wypadanie włosów, przyspiesza ich odrost, zagęszcza je i pogrubia.

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne
Terpiłowski