Ginekologia i położnictwo

Lekarz Agnieszka Limanin, specjalista ginekolog położnik,
Certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF), Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Ginekologia

Zapewniamy kompleksowe porady z zakresu ginekologii i położnictwa w życzliwej i nieskrępowanej atmosferze. 

Dowiedz się więcej

Diagnostyka i leczenie niepłodności

Jeśli pragniecie zrealizować Wasze marzenie o dziecku, a kolejne testy ciążowe pokazują jedną kreskę trzeba rozważyć diagnostykę problemu oraz wdrożenie odpowiedniego postępowania. Co roku problem braku ciąży spotka w Polce ok. 1,5 mln par.

Dowiedz się więcej

Położnictwo

Na pierwszą wizytę przyszła mama powinna zgłosić się do 10 tygodnia ciąży. Podczas tej wizyty pacjentka jest zbadana ginekologicznie, wykonane jest USG, wyznacza się termin porodu i ustala indywidualny plan opieki nad dzieckiem i przyszłą mamą.

Dowiedz się więcej

USG

Badania wykonujemy nowoczesnym aparatem USG Voluson S6 BT16 GE Healthcare, który umożliwia dokładną diagnostykę narządu rodnego, ciąży i płodu. Do badania używamy sondy: dopochwowej, przezbrzusznej i convex 3D/4D.

Dowiedz się więcej

Indywidualny dobór antykoncepcji

Antykoncepcja hormonalna od lat uważana jest za najskuteczniejszą metodę zapobiegania ciąży. Pojawienie się w latach 50-tych XX wieku pierwszych tabletek antykoncepcyjnych stało się przełomem w zapobieganiu nieplanowanej ciąży. Do niedawna była to najbardziej popularna metoda antykoncepcji. Dzisiaj młode kobiety coraz chętniej sięgają po środki zapobiegania ciąży, o których nie trzeba pamiętać codziennie.

Dowiedz się więcej

Cytologia

Cytologia ma na celu wykonanie pełnego skriningu w zakresie profilaktyki i wczesnego wykrywania wad genetycznych płodu.

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne
Terpiłowski