Peptydowa terapia włosów - mezoterapia skóry głowy

Pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów.

Mezoterapia włosów polega na bezpośrednim podawaniu substancji aktywnych do skóry głowy za pomocą drobnych nakłuć. Zabieg ten ma na celu stymulację wzrostu włosów oraz poprawę ich kondycji i wyglądu.

Peptydowa terapia włosów – to nowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej i dermatologii. Jest to rodzaj mezoterapii stosowanej na owłosioną skórę głowy.

Preparat który stosujemy w naszym Centrum to innowacyjny produkt. Prace nad nim trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego.

Jego innowacyjność to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych – „Sustained Release Technology” – Dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Faza wzrostu
włosa

fazy

Peptydowa terapia włosów zalecana jest przy wypadaniu włosów związanych ze stresem, w łysieniu androgenowym, w sezonowym wypadaniu włosów. To również świetny zabieg wzmacniający włosy przed i po przeszczepie.

Mezoterapia na porost włosów jest stosowana w przypadku problemów z utratą włosów i łysieniem. Podczas tego zabiegu do skóry głowy pacjenta wprowadza się koktajl substancji odżywczych, witamin, minerałów oraz czynników wzrostu, które mają za zadanie stymulować aktywność cebulek włosowych.
To również świetny zabieg wzmacniający włosy przed i po przeszczepie.Zabieg polega na wielokrotnych iniekcjach śródskórnych preparatu w owłosioną skórę głowy. Zabieg nie wymaga znieczulenia, trwa ok. 30 min.Już pierwszy zabieg powstrzymuje wypadanie włosów, po kolejnych włosy stają się mocniejsze, grubsze i zdrowsze.Dla uzyskania optymalnego efektu, ostrzykiwanie na porost włosów, zaleca się 4 sesje co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.
cyj2

Efekty terapii peptydowej

Cennik

Dr Cyj (Peptydowa terapia włosów) – jeden zabieg 700 PLN
* Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.
Przed
Po

Centrum Medyczne
Terpiłowski