Peptydowa terapia włosów - mezoterapia owłosionej skóry głowy

Pierwsza na świecie peptydowa terapia włosów.

Peptydowa terapia włosów – to nowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej i dermatologii. Jest to rodzaj mezoterapii stosowanej na owłosioną skórę głowy.

Preparat który stosujemy w naszym Centrum to innowacyjny produkt. Prace nad nim trwały ponad 10 lat – ich zwieńczeniem jest nowa opatentowana formuła siedmiu peptydów i kwasu hialuronowego.

Jego innowacyjność to nie tylko sam jego skład, ale również nowa opatentowana przez Caregen technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych – „Sustained Release Technology” – Dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Faza wzrostu
włosa

fazy
Peptydowa terapia włosów zalecana jest przy wypadaniu włosów związanych ze stresem, w łysieniu androgenowym, w sezonowym wypadaniu włosów. To również świetny zabieg wzmacniający włosy przed i po przeszczepie.

To również świetny zabieg wzmacniający włosy przed i po przeszczepie.

Zabieg polega na wielokrotnych iniekcjach śródskórnych preparatu w owłosioną skórę głowy. Zabieg nie wymaga znieczulenia, trwa ok. 30 min.

Już pierwszy zabieg powstrzymuje wypadanie włosów, po kolejnych włosy stają się mocniejsze, grubsze i zdrowsze.

Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się 4 sesje co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach

cyj2

Efekty terapii peptydowej

* Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.
Przed
Po

Centrum Medyczne
Terpiłowski