Zabiegi laserem Nd-Yag

Magister pielegniarstwa Iwona Sidor

Laserowe nieinwazyjne odmładzanie i rewitalizacja skóry twarzy i szyi

Jedną z wielu przyczyn starzenia się skóry jest dysfunkcja i zanik sprężystych włókien kolagenowych i elastynowych, czyli tzw. białek podporowych. Skóra twarzy i szyi wiotczeje, traci jędrność i elastyczność, staje się cienka, ma tendencje do opadania, niekorzystnie zmieniają się kontury twarzy, w okolicach ust i oczu pojawiają się zmarszczki. Często towarzyszą temu przebarwienia i rumień.

Dowiedz się więcej

Laserowe zamykanie naczynek, redukcja rumienia

Laserowe przezskórne zamykanie naczynek jest nowoczesną alternatywą dla mikroskleroterapii, cennym uzupełnieniem skleroterapii większych naczyń oraz praktycznie jedynym sposobem na usunięcie zmian naczyniowych twarzy.

Dowiedz się więcej

Laserowa redukcja przebarwień, zmian pigmentowych

Przebarwienia skóry i zmiany pigmentowe są częstym problemem kosmetycznym. Ich bezpośrednią przyczyną jest nieprawidłowe funkcjonowanie melanocytów (komórek pigmentowy), które produkują melaninę – barwnik skóry.

Dowiedz się więcej

Laserowa epilacja/depilacja

Jest to zabieg powodujący trwałe całkowite usunięcie wszystkich elementów włosa za pomocą wiązki światła laserowego.

Dowiedz się więcej

Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Naświetlanie płytki paznokciowej światłem lasera o długości fali 1064 nm usuwa infekcję grzybiczą praktycznie bez żadnych efektów ubocznych. Zabieg laserem może być alternatywą dla dotychczasowych metod leczenia grzybicy paznokci lub ich cennym uzupełnieniem.

Dowiedz się więcej

Centrum Medyczne
Terpiłowski