Lekarz Agnieszka Limanin - ginekolog

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje życie zawodowe związała z ginekologią i położnictwem. Tytuł specjalisty ginekologii i położnictwa zdobyła w 2017 roku.

Od 2012 roku jest lekarzem certyfikowanym przez brytyjskie towarzystwo Fetal Medicine Foundation*- specjalistką badań prenatalnych. Posiada także certyfikat uprawniający do wykonywania badań ultrasonograficznych Polskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Leczenia Niepłodności i Embriologii. Pracuje w Centrum Medycznym Terpiłowski, w Klinice Leczenia Niepłodności Fertimedica w Warszawie i swoim Prywatnym Gabinecie w Szydłowcu.

O mnie

W codziennej pracy najważniejsza jest dla mnie pomoc, którą staram się udzielać kobietom w każdym wieku i parom starającym się o ciążę. Moja praca jest moja pasją. Moje zainteresowania na początku drogi zawodowej skupiły się na diagnostyce USG płodu, prowadzeniu ciąży i leczeniu schorzeń ginekologicznych. Z czasem poszerzyły się o endokrynologię ginekologiczną, diagnostykę przyczyn niepłodności oraz jej leczenie zarówno farmakologiczne, jak i metodami rozrodu wspomaganego. Cieszę się, że wspólne budowanie przyszłości moich pacjentek i ich rodzin jest integralną częścią mojej codziennej pracy.

* Fetal Medicine Foundation (FMF) powstała w Londynie ponad 20 lat temu w celu propagowania wiedzy o perinatologii czyli medycynie płodowej. Specjaliści z Fetal Medicine Fundation (FMF) opracowali obowiązujący na całym świecie standard badań USG genetycznych pierwszego trymestru ciąży. Kształcenie przyszłych diagnostów w Fundacji kończy się uzyskaniem międzynarodowej licencji (The 11-13 weeks scan – Certificate of Competence). Każdy jej posiadacz co roku jest zobowiązany potwierdzać swoje wysokie umiejętności w formie audytu.

Centrum Medyczne
Terpiłowski