CENTRUM MEDYCZNE

Lekarz Agnieszka Limanin

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłam specjalizację z dziedziny położnictwa i ginekologii. Praktykę lekarską prowadzę od 9 lat. Od początku pracy związałam swoją przyszłość z Radomiem oraz Mazowieckim Szpitalem Specjalistycznym, gdzie pracuję od 2008 roku. Od 2012 roku prowadzę także Indywidualną Praktykę Lekarską przede wszystkim pomagając kobietom w swoim gabinecie. Moja praca jest jednocześnie moją pasją.

Stale staram się podnosić kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w dziesiątkach organizowanych w Polsce konferencji, sympozjów i kursów rozwijających wiedzę i dających praktyczne spojrzenie na najnowsze praktyki i standardy w zakresie położnictwa i ginekologii. Szczególnie pasjonuje mnie ultrasonografia, a także diagnostyka prenatalna, leczenie niepłodności oraz endokrynologia ginekologiczna. Posiadam certyfikaty uprawniające do wykonywania badań ultrasonograficznych: PTG (Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego), którego jestem członkiem od 9 lat oraz międzynarodowy certyfikat FMF nadawany przez brytyjskie towarzystwo Fetal Medicine Foundation, uprawniający do wykonywania badań biometrycznych 11 – 14 tyg. ciąży, który uaktualniam z sukcesem co roku od 5 lat. Dzięki temu moje pacjentki mogą być pewne, że każde badanie USG jest wykonywane dokładnie, wiarygodnie oraz z według najwyższych, ściśle określonych standardów.

Swoim pacjentkom pomagam praktycznie w pełnym zakresie:
- prowadzenia ciąży fizjologicznej,
- prowadzenia ciąży wysokiego ryzyka,
- patologii sromu i szyjki macicy
- antykoncepcji - dobór i kontynuacja metody,
- ginekologii dziewczęcej, jak i wieku dziecięcego.
- badania kontrolne oraz wizyty profilaktyczne,

Jako kobieta doskonale rozumiem oczekiwania, problemy i potrzeby kobiet, które się do mnie zwracają. Zawsze w sposób profesjonalny rozwiązuję problemy każdej kobiety. W gabinecie podczas rozmowy staram się przede wszystkim słuchać, a przez to zapewnić miłą i ciepła atmosferę, w której pacjentka czuje się swobodnie i komfortowo.